SİTELER ESNAFI İZMİR FUARINDA

            Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Siteler mobilyacı esnafı ile birlikte İzmir’de düzenlenen Modeko 2018 İzmir Mobilya Dekorasyon Fuarına 100 kişilik esnaf ve sanatkarla ziyaret düzenledi.

SİTELER ESNAFI İZMİR FUARINDA

            Yurt içi ve Yurt dışı fuarların tamamını takip etme fırsatı bulan sitelerin zanaatkar ustaları fuar ziyaretlerinden memnun. Ankara Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, fuarlara dikkat çekerek; Türkiye fuar ve uluslararası fuarcılık alanında büyük bir yol kat etti. Bizlerde esnafımızı bu fuarların tamımı ile tanıştırmaya, yenilikleri ve trendleri takip etmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mesleğimizi daha üst seviyelere çıkarmak için nerede ne yapılıyor ve nerede ne ihtiyaç var bilmemiz gerekiyor. Fuarlar bize yeni ürünleri görmemizi sağladığı gibi, aslında mobilyacının boyacının ufkunu açıyor ve ilham kaynağı oluyor, özellikle yurtdışı ve uluslararası fuarlar hangi ülkenin hangi tarzda ürünlere hangi ölçülerde ürünlere ihtiyacı olduğunu sektörümüze gösteriyor. Katılımcı ve ziyaretçi firmalarımız bir araya gelerek birlikte çalışma adına yeni ticari ilişkiler kuruluyor. Bizler esnafımızı her daim fuarlarla tanıştırmaya, fuar kültürünü aşılamaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki çok yakın zamanda Dünyanın en büyük Mobilya fuarları ülkemizde düzenlenecek ve Siteler mobilyası dünya markası olarak mobilya alanında dünya da yer edinen marka haline gelecektir. Dedi.

            Fuara ziyaretçi olarak katılan esnaf ise yapılan ziyaretlerden memnun, hem ahilik geleneğini yaşatarak bir arada fuar ziyareti yapma imkanı bulduklarını hem de meslekleri ile alakalı fuar ziyaretlerinde bulunduklarını söylediler.

Ankara'nın Sesi Haber Sitesi

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 19:40

Ankara'nın Sesi Haber Sitesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER