‘WORLDEF E-TİCARET’ dergisi ulusal platformlarda yerini aldı

‘WORLDEF E-TİCARET’ dergisi ulusal platformlarda yerini aldı
E-ticaret ekosistemine ilişkin içeriklerin ve analizlerin yer aldığı WORLDEF E-TİCARET dergisi yayın hayatına ulusal platformlarda devam edeceğini duyurdu.

2021 yılından bu yana sektörün nabzını tutan, WORLDEF E-TİCARET, 22. sayısı itibariyle tüm Türkiye'nin ulaşabileceği bir formatla yayın hayatına devam edecek. Dergi, e-ticaret ve e-ihracat yapan ya da yapmak isteyen firma ve kişilere ekosistem hakkında dikkat çeken içerikler sunmayı amaçlıyor. Ekosistemin aktörlerine ve takipçilerine vizyon katmayı hedefleyen dergi, WORLDEF editörleri ve yazarları tarafından hazırlanıyor.

“DERGİLERİMİZİN SAYFALARINI HERKESE AÇIYORUZ”

WORLDEF Genel Müdür Yardımcısı Serkan Çakır, WORLDEF'in e-ticaret ve e-ihracat odaklı yayınları ile ekosistemin nabzını tuttuğunu belirterek, “WORLDEF E-TİCARET dergimiz, Şubat 2021 tarihinden bu yana ekosistemin ihtiyacı olan yayıncılıkta bir ilktir. Bu anlamda e-ticaret haberciliğinin öncüsüdür. Dergimizin sayfalarını e-ticaret ile yolu kesişen herkese açıyoruz. E-ticaret ve e-ihracat ile ilgili sözü olanlar dergimiz aracılığı ile sesini duyurabilir. Dergide; e-ticaret ekosisteminden haberler, köşe yazıları, röportajlar, akademik analizler, raporlar ve daha fazlası var. E-ticaret haberciliğinde deneyimi olan bir ekibimiz var. Dergimiz, yayınları ile ekosisteme önemli bir katkı sunuyor ve değer katıyor" dedi.

Çakır açıklamasının devamında, “WORLDEF E-Ticaret, Ocak 2023'te yayımlanan 22. sayıdan itibaren raflarda yerini aldı. Böylece dergimiz D&R mağazalarında yer alan e-ticaret odaklı ilk dergi oldu. Aynı zamanda kitabevlerinde de bulunuyor. Bu bizim için çok anlamlı. Okuyan ve dinleyen bir toplumunun oluşmasında önemli bir katkısı olan bu iş birliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Değerli katkıları için D&R yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" sözlerini kaydetti. 

DERGİNİN İÇERİĞİ

Derginin 22. sayısının kapağında Sürat Kargo Genel Müdürü Cem Oğuz yer alıyor. Oğuz, hizmet ve e-ticaret vizyonunu E-TİCARET okurları için anlatıyor. Dergide ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırcova E-TİCARET için ‘Müşteri Deneyimi nedir?’ başlığını ayrıntılarıyla ele alıyor.

WORLDEF E-TİCARET'in 2023’teki ilk sayısında büyük ve küçük şirketlerin operasyonel modelleri hakkında bilgi alırken, başarı öyküleri de ilham oluşturuyor.

Yine ekosistemde kendini kanıtlamış pek çok markanın cesaretiyle gelen başarısından, başarılı bir e-ticaretin arkasında yatan nedenler ve stratejik yollar da dergide yer alıyor. Öte yandan Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olarak 10. kez kapılarını açacak olan WORLD ECOMMERCE FORUM'a dair ilk detaylar da okuyuculara sunuluyor.

Dergide okurlar ayrıca, E-ticaret satışlarını artırmanın stratejik yolu, liderlerin 2023 öngörüleri, e-ticarette fark yaratan kadın girişimciler konularını da bulabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
timbir - birlik haber ajansi