Günün özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Günün özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

İnce’ye sert eleştiri: Gündemde kurultay yok !

Ankara - CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, gündemlerinde olağanüstü genel kurultay olmadığını, Merkez Yönetim Kurulu’nun tam mutabakatla Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında yer aldığını söyledi.

Ülke genelinde dev operasyon

Ankara - Ülke genelinde suç ve suçlularla mücadele kapsamında aranan şahısların yakalanmasına yönelik düzenlenen operasyonda hakkında hüküm bulunan ve aranmakta olan bin 314 kişi yakalandı.

"Kanser hastalarının tedavileri artık tamamen ücretsiz"

Ankara - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Kanser cerrahisi için yılda 240 milyon TL ödüyorken söz konusu düzenleme ile bu ödemeyi yılda yaklaşık 750 milyon TL’ye çıkartarak kanser hastalarımızın tedavilerini tamamen ücretsiz hale getirdik " dedi.

...

DEAŞ’la bağlantılı 5’i Türk 33 şüpheli yakalandı

İstanbul - İstanbul’da, terör örgütü DEAŞ’a yönelik düzenlenen operasyonlarda 5’i Türk 33 şüpheli yakalandı.

Adil Öksüz’ün bacanağı tutuklandı

Konya - Konya merkezli 31 ilde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda Adil Öksüz’ün bacanağı Ökkeş Tetik’in de aralarında bulunduğu 17 kişi tutuklandı.

İstanbul’da gemi kazası !

İstanbul - Sivriada açıklarında kuru yük gemisiyle tanker çarpıştı.

Vatmanın dikkati yaşlı kadını kurtardı

Kocaeli - İzmit ilçesinde tramvayın geldiğini fark etmeyerek duraktan tramvay yoluna inen kadın, tramvayın altında kalmaktan vatmanın dikkati sayesinde kurutuldu. Olay saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Tuz Gölü küçülüyor, flamingolar gelmiyor

Konya - Konya, Ankara ve Aksaray illerinin sınırları içerisinde yer alan Türkiye’nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü son yıllarda hızla küçülüyor. Gölün Cihanbeyli ilçesine bağlı Gölyazı Mahallesindeki sulak alanlarına artık flamingolar da gelmiyor.

Otomobilin çarptığı motosikletli metrelerce uçtu

New Mexico - ABD’nin New Mexico eyaletinde oldukça süratli bir otomobil, bisikletli şahsa çarptı.

(İHA)
YORUM EKLE