Günün özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Günün özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Özel sektörün Türkiye’deki en büyük yatırımı açıldı

İzmir - Türkiye’de özel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olan STAR Rafinerisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycanlı mevkidaşı Aliyev’in katıldığı törenle açıldı.

...

“Yeni dönemde öncelikle hedefimiz..."

Ankara - Eğitimde atılacak adımlarla yeni bir şahlanışa geçileceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yeni dönemde öncelikle hedefimiz, eğitimi hem içerik, hem sistem olarak Türkiye’nin hedeflerine katkı sağlayacak seviyeye çıkarmak” dedi.

Adalet Bakanından Danıştay’ın "Andımız" kararına tepki

Ankara - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Danıştay 8. Dairesi’nin ‘öğrenci andı’ kararını eleştirdi.

Milli Eğitim Bakanlığından ’Öğrenci Andı’ açıklaması

Ankara - Milli Eğitim Bakanlığı, Danıştay’ın ’Öğrenci Andı’ ile ilgili kararına ilişkin, "Söz konusu karar henüz kesinleşmemiştir. Hukuki süreç devam etmektedir" açıklamasını yaptı.

10 ilde FETÖ operasyonu: 40 gözaltı kararı

İstanbul - FETÖ/PDY’ye yönelik İstanbul merkezli 10 ilde operasyon düzenlendi. Bylock kullanıcısı oldukları gerekçesiyle 40 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

33 terörist etkisiz hale getirildi

Ankara - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yurt içerisinde ve yurt dışında PKK/KCK/PYD-YPG, DEAŞ terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonlarda son bir hafta içerisinde 33 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

İstanbul - Üsküdar’da patenli genç, işlek bir caddede belediye otobüsünün arkasına tutunarak tehlikeli bir yolculuk yaptı. Sürücülerin korna ile uyarılarını duymadan gelen genç kameralara yansıdı.

Mehmet Ali Erbil’i ziyaret eden Sinan Özen’den açıklama

İstanbul - Ünlü şarkıcı Sinan Özen, hastanede tedavisi süren Mehmet Ali Erbil’i ziyaret etti. Özen, ünlü sanatçının durumu ile ilgili de bilgi verdi.

Arkadaşını kanala itti

Tunus - Tunus’ta taşkını kayda alan çocuk, sınıf arkadaşı tarafından kanala itildi.

2 yaşındaki çocuğunu böyle terk etti

Teksas - ABD’nin Teksas eyaletinde yürek burkan bir olay yaşandı. Bir kadın, 2 yaşındaki çocuğunu, varlıklı bir ailenin evinin kapısına bırakıp kaçtı.

(İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
timbir - birlik haber ajansi