Eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, motosiklet kazasında yaralanan eşinin durumuyla ilgili, “Allah’a şükür durumu iyi. Ayağı ve kolları alçıda. Annesi başında. Bugün yürümeye başladı” dedi.

Eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, motosiklet kazasında yaralanan eşinin durumuyla ilgili, “Allah’a şükür durumu iyi. Ayağı ve kolları alçıda. Annesi başında. Bugün yürümeye başladı” dedi.

12.’si düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri kapsamında Kastamonulu olan Serdar Ortaç, hemşehrilerine, verdiği konserle keyifli anlar yaşattı. Maltepe Etkinlik Alanı’nı dolduran binlerce Kastamonulu, Ortaç’ın şarkılarıyla eğlendi. Kastamonu Tanıtım Günleri’ne sponsor olarak etkinliğin aksamadan ilerlemesini sağlayan Seydioğlu Baklava da, Serdar Ortaç için özel yaptırdığı, üzerinde sanatçının isminin bulunduğu baklavayı Ortaç’a verdi. Seydioğlu Baklava’nın sahibi Hüseyin Sel, Serdar Ortaç’a bayilik hediye etti.

“VALLA BAYİLİK AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Kastamonulu hemşehrileri için geldiğini söyleyen Serdar Ortaç, “Bugün Kastamonulu hemşehrim Hüseyin Abi için geldim. Bugün tam bir Kastamonu günü. 2018 kültür başkenti seçildi. Türk Ocakları’nın, tüm Türk devletlerinin bayrakları asılmıştı Kastamonu’da. Bu sene konserimde görmüştüm çok mutlu oldum. Beste yapıp şarkı söylemenin yanında bir iş yapmak istiyordum ama bir türlü seçemedim. Hüseyin Abi “Neden baklava dükkanı açmıyorsun” dedi. Valla düşünüyorum şimdi böyle bir şey” ifadelerini kullandı.

“EŞİM HIZLA İYİLEŞİYOR”

Miami’ye reklam çekimleri için giden eşinin burada motosiklet kazası yapması sonrasında yaralanmasıyla ilgili konuşan Ortaç, “Hanım motosikletten düşüp kaza yaptı. Kırıkları var. Allah’a şükür durumu iyi. Ayağı ve kolları alçıda. Annesi başında. Bugün yürümeye başladı. Çok hızlı iyileşiyor. Korkulacak bir durum yok. Daha önce yapılan sözleşmelerden dolayı yanına gidemedim. Şu anda sağlığı iyi. 15 küsur çatlak var vücudunda. 3 parmağı kırılmıştı ama iyileşti. Yüzünde herhangi bir sıkıntı yok. Sadece kaşında bir sürtünme var. Psikolojisi iyi değil. Hayallerle gitti oraya, reklam çekimi yapacaktı bugün. Çarşamba günü kaza oldu. Çekim yapacağına şu anda hastanede. İşler bitince ben de yanına gideceğim” dedi. Basın mensuplarına röportaj veren Ortaç, daha sonra sahneye çıktı ve 2 saat boyunca şarkılarıyla hemşehrilerini eğlendirdi.

(İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
timbir - birlik haber ajansi