Dünyaca Ünlü Yazar Hollanda’daki İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu

Dünyaca Ünlü Yazar Hollanda’daki İmza Gününde  Okurlarıyla Buluştu

Nobel Barış Ödülü adayı, 94 eserin dünyaca ünlü yazarı Akif Manaf, Hollanda'da yer alan Hollanda Kitapevi'nde düzenlenen imza gününde Avrupa’daki kitapseverlerle bir araya geldi.

Manaf'ın Eserlerine Büyük İlgi

Yoğun katılımla gerçekleşen imza gününde okurlar, Manaf'ın eserlerini imzalatma ve yazarla birebir sohbet etme fırsatı buldu. Dünyada geniş bir okur kitlesi tarafından her geçen gün daha da yakından takip edilen ve kitaplarında en karmaşık konuları sade bir anlatımla aktaran yazarın bugüne kadar yazdığı 100'e yakın kitabı, okurlar tarafından büyük ilgi gördü.

Günümüzün en sıra dışı yazarlarından olan ve kişisel gelişim alanında yakından takip edilen Manaf, kitaplarında farkındalığı artıran keskin analizleriyle öne çıkıyor.

Yaratıcılık, Aşk, Zekâ, Başarı, Mutluluk, Değişim, İnsan, Devrim, Hırs, Şöhret, Siyaset, Ahlak, Merhamet, Aydınlanma, Bilinç, Anlayış, Zihin, Bilgelik, Yol, Duygu, Masumiyet, Kuşku, Merak, Kahkaha ve Fanatizm gibi insana dair hemen her konuda yazılmış 94 eseri bulunan Manaf, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir anlatımla her kesime hitap ediyor.

Yazar Avrupa Kitap Fuarlarında Okurlarıyla Buluşmaya Devam Edecek

Ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden Akif Manaf, Avrupa'da gerçekleştireceği imza günleri ile geniş kitlelere ulaşmaya devam edecek. Yazar, önümüzdeki günlerde Almanya'nın önde gelen kitap fuarlarında okurlarıyla buluşacak.

Kitap & Bülten Bilgi: 0 543 301 03 27

Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2024, 22:36

Ankara'nın Sesi Haber Sitesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özden Gerçek
Özden Gerçek - 2 hafta Önce

Haber çok güzel olmuş elinize sağlık

Güven Akbaş
Güven Akbaş - 2 hafta Önce

Muhteşem bir haber, en sevdiğim yazarı Kutluyoruz.

Hatice Özel
Hatice Özel - 2 hafta Önce

Tüm dünya bu esszi kitaplarla bulussun,tebrik ediyorum

Günsel Dilmen
Günsel Dilmen - 2 hafta Önce

Çok sevdiğim ve eserlerinden çok fayda gördüğüm bir yazar. Daha çok insana ulaşmış olmasından dolayı çok mutlu oldum. Teşekkürler

Güncel Dilmen
Güncel Dilmen - 2 hafta Önce

Bütün kitaplarını çok severek okuduğum bir yazar Akif Manaf. Çok seviyorum çünkü, değişim, dönüşüm sağlıyor yazarın kitaplarındaki bilgelik. Dünya barışı için, harika buluşmalar...

Mine Sarıbay
Mine Sarıbay - 2 hafta Önce

Harika bir haber

SIRADAKİ HABER
timbir - birlik haber ajansi